Is een draagbare monitor van 144 Hz het waard?

portable monitor

Draagbare 144Hz-monitoren zijn van een gamingniche uitgegroeid tot een gangbare productcategorie. Kijk in een willekeurig online aanbod van elektronica en je vindt 15,6-inch panelen met een verversingssnelheid van 144Hz, direct naast 60Hz-alternatieven, vaak met een bescheiden meerprijs. Het marketingverhaal klinkt eenvoudig: meer Hz betekent vloeiender beeld. Maar de echte vraag is of die vloeiendheid ertoe doet voor wat jij daadwerkelijk doet met een draagbaar tweede scherm.

Het eerlijke antwoord is: het hangt af van je toepassing, op een manier die zelden duidelijk wordt uitgelegd. Deze gids geeft je het volledige plaatje: de wetenschap achter verversingssnelheden, wie er echt baat bij heeft, wie niet, welke afwegingen 144Hz met zich meebrengt bij een draagbaar model en hoe je kiest.

Kort antwoord

Ja, als je de draagbare monitor gebruikt voor gaming (vooral snelle of competitieve games), voor een gameconsole onderweg, of als vloeiend scrollen en een responsieve interface belangrijk zijn voor je werk. Niet nodig, als je hem vooral gebruikt voor documenten, spreadsheets, videogesprekken of naslagmateriaal naast een laptop. Voor puur productiviteitsgebruik biedt een hoogwaardig 60Hz IPS-paneel tegen een lagere prijs evenveel of meer waar voor je geld. De meerprijs van 144Hz is gerechtvaardigd door gaming, niet door kantoorwerk.

Wat verversingssnelheid echt betekent

De verversingssnelheid is het aantal keren per seconde dat een monitor het beeld opnieuw opbouwt, gemeten in hertz (Hz). Een 60Hz-scherm ververst 60 keer per seconde. Een 144Hz-scherm ververst 144 keer per seconde. Bij elke update verschijnt een nieuw beeld met visuele informatie.

In de praktijk betekent dit dat een 144Hz-scherm tot 144 unieke beelden per seconde kan tonen, tegenover 60 op een 60Hz-paneel. Bij content met veel beweging geeft dit een zichtbaar vloeiender beeld en een kleinere vertraging tussen je invoer (een muisklik, een beweging met de controller) en wat er op het scherm verschijnt, ook wel inputlag genoemd.

Specificatie 60Hz 144Hz
Beeldinterval 16,7 milliseconden 6,9 milliseconden
Maximaal aantal getoonde beelden per seconde Limiet van 60 fps Limiet van 144 fps
Bewegingsonscherpte in snelle scènes Merkbaar bij gaming en actievideo's Aanzienlijk verminderd
Inputlag (typisch) ~8 tot 15 ms op displayniveau ~3 tot 7 ms op displayniveau
Vloeiendheid van cursor en scrollen Standaard Merkbaar vloeiender
GPU-vereiste Elke moderne geïntegreerde GPU Aparte GPU aanbevolen voor gaming
Stroomverbruik Lager (zuiniger voor de accu) Iets hoger
Typische meerprijs (draagbaar) Basis $20 tot $80 boven vergelijkbare 60Hz

Wat het onderzoek zegt: kun je het verschil echt zien?

De hardnekkige mythe dat "het menselijk oog niet meer dan 60 beelden per seconde kan zien" klopt niet. Het menselijke visuele systeem verwerkt beelden niet zoals een camera met een vaste framerate. Het verwerkt continue beweging via de fotoreceptoren in het netvlies, en de gevoeligheid voor veranderingen in de tijd ligt op betekenisvolle manieren boven 60Hz.

Onderzoek waarnaar visuele-perceptiedeskundigen verwijzen, onder wie Dr. Lisa Chen van het MIT Media Lab, bevestigt dat mensen weliswaar niet bewust individuele beelden boven 60 tot 75 Hz tellen, maar wel betrouwbaar verschillen kunnen waarnemen in bewegingsvloeiendheid, inputvertraging en helderheid bij snelle beweging op hogere verversingssnelheden. Studies van MIT en de University of California hebben aangetoond dat proefpersonen bewegingsartefacten en temporele inconsistenties ruim boven 100 Hz waarnemen, vooral in dynamische omgevingen.

"Hoewel het oog geen beelden telt, ervaart het brein vloeiendere beweging bij hogere verversingssnelheden door minder bewegingsonscherpte en frequentere updates. Waarneming draait niet om het tellen van beelden, maar om het opmerken van verandering."

Dr. Lena Peterson

Belangrijk: er is een goed gedocumenteerde asymmetrie in perceptie. Als je regelmatig een 144Hz-scherm hebt gebruikt, voelt terugkeren naar 60Hz merkbaar traag aan. Dr. Lisa Chen merkt op: "Veel mensen beweren dat ze boven 60Hz geen verschil zien, maar zodra ze 120Hz of hoger hebben ervaren, voelt teruggaan traag. Het is vergelijkbaar met upgraden van SD naar HD: als je het eenmaal hebt gezien, is het contrast duidelijk." De praktische conclusie: het voordeel van 144Hz is echt, maar of dat voordeel ertoe doet voor jouw specifieke gebruik is een aparte vraag.

Hoeveel maakt 144Hz uit? Voordeel per toepassing

Competitief / snel gamen (FPS, racen, vechtgames)

Cruciaal: kies 144Hz

Gamesetup voor onderweg met console (Switch, PS5, Steam Deck)

Grote meerwaarde

Casual gamen (RPG's, strategie, indie, simulatie)

Matig: fijn om te hebben

Creatief werk (videobewerking, motion graphics, animatie)

Matig voordeel

Algemene productiviteit (documenten, spreadsheets, e-mail, coderen)

Minimaal

Referentiemonitoring, videogesprekken, presentaties

Geen

Gebaseerd op: Arzopa Display Guide, Display Ninja 2025 en onderzoek naar bewegingsperceptie van MIT en de University of California.

De markt achter de trend: waarom draagbare 144Hz-monitoren overal te vinden zijn

De opkomst van draagbare 144Hz-monitoren is geen toeval: ze volgt direct de snelgroeiende markt en een specifiek kopersegment.

24.1%

Verwachte CAGR van de markt voor draagbare monitoren van 2025 tot 2032

Bron: Persistence Market Research

$21,5 mld

Verwachte wereldwijde marktwaarde van gamingmonitoren in 2035, tegenover $11,35 mld in 2025

Bron: Future Market Insights

#1

"Draagbare gamingmonitor" is de meestgezochte categorie binnen draagbare monitoren en scoort in Google-zoekdata consequent hoger dan productiviteitsmodellen

Bron: Accio Market Research 2025

6.6%

CAGR van de markt voor gamingmonitoren van 2025 tot 2035, gedreven door panelen met hoge verversingssnelheid en de opkomst van OLED

Bron: Future Market Insights

Zoekdata van consumenten van Accio Market Research laat zien dat "draagbare gamingmonitor" consequent vaker wordt gezocht dan alle andere categorieën draagbare monitoren, waaronder touchscreen- en laptopspecifieke modellen. Deze vraag komt van een duidelijke koper: iemand die thuis gamet en die ervaring onderweg wil herhalen, met een console, een gaminglaptop of allebei.

Wie moet een draagbare 144Hz-monitor kopen?

De meerprijs voor 144 Hz is voor een aantal specifieke profielen echt de moeite waard. Als je in een van deze categorieën valt, is de specificatie gerechtvaardigd.

Profiel 01

Competitieve gamers en gamers van snelle games

draagbare monitor voor gamers

First-person shooters (Valorant, Counter-Strike 2, Apex Legends), racegames en vechtgames hebben snelle beweging op het scherm, waarbij 144 Hz een duidelijk, meetbaar voordeel biedt. Het kortere interval tussen beelden (6,9 ms bij 144 Hz tegenover 16,7 ms bij 60 Hz) zorgt voor nauwkeurigere visuele informatie bij richten, volgen en reageren. Voor elke competitieve speler die zijn voorsprong wil behouden terwijl hij buiten zijn vaste setup gamet, is een draagbare monitor van 144 Hz geen luxe, maar een functionele vereiste. De investering in een 144Hz-monitor kan dan ook zeker de moeite waard zijn."

Profiel 02

Consolegamers die vaak reizen

draagbare monitor voor onderweg

De Nintendo Switch 2, de PlayStation 5 (in bepaalde modi) en de Xbox Series-consoles ondersteunen allemaal framerates boven 60 fps voor compatibele games. Als je tijdens het reizen een console meeneemt en een draagbaar scherm wilt dat die hogere framerates kan weergeven, is een draagbare monitor van 144 Hz de juiste keuze. Een 60Hz-paneel beperkt het beeld, ongeacht wat de console uitvoert. Een draagbare 60Hz-monitor kopen voor een console-game met 120 fps verspilt dus het voordeel van je hardware.

Profiel 03

Videobewerkers en motion graphics-professionals

draagbare monitor voor professionals in fotografie en grafisch ontwerp

Door videotijdlijnen scrubben, motion graphics bekijken en geanimeerde content beoordelen: het draait allemaal om snel bewegende beelden. Een 144Hz-scherm maakt het beoordelen van beweging nauwkeuriger en comfortabeler. Je ziet tijdens het afspelen meer tussenliggende frames tussen keyframes, wat een getrouwer voorbeeld van het eindresultaat geeft. Voor professionals die dit werk onderweg doen, is de upgrade praktisch in plaats van ambitieus.

Profiel 04

Gebruikers die uren scrollen of met snelle gebruikersinterfaces werken

draagbare monitor

Door een lang document scrollen, snel tussen vensters schakelen of een complex dashboard met snel veranderende data beheren: dit alles profiteert van hogere verversingssnelheden, op een manier die eerder comfortabeler aanvoelt dan spectaculair. Het voordeel is hier geleidelijk. Je ziet het niet aan het specificatieblad, maar na langdurig gebruik van 144Hz voelen standaardinterfaces bij terugkeer naar 60Hz minder vloeiend. Als je werk draait om snel navigeren door data of je lange dagen achter een scherm doorbrengt, is deze kleine comfortwinst echt.

Wie heeft geen 144Hz draagbare monitor nodig?

Even belangrijk is de situatie waarin de meerprijs van 144Hz zich niet terugbetaalt, en waarin dat geld beter besteed is aan andere specificaties.

Thuiswerkers die een draagbaar scherm gebruiken voor productiviteit

Als je draagbare monitor naast je laptop openstaat voor e-mail, een tekstverwerker, een spreadsheet, een browsertabblad met naslagmateriaal of een videogesprek, toont hij relatief statische content. Documenten worden niet 144 keer per seconde bijgewerkt. Tekst heeft geen baat bij kortere tijdsintervallen tussen beelden. De specificatie voor verversingssnelheid is irrelevant voor een statisch productiviteitsscherm. Extra uitgeven aan 144Hz in plaats van te investeren in een beter IPS-paneel, hogere helderheid of een stabielere standaard is een verkeerde prioriteit.

Casual gamers die games met een langzaam tempo spelen

Strategiegames, rollenspellen, turn-based games, simulatiegames en visual novels bevatten niet de snelle beweging op het scherm waarbij 144Hz een merkbaar verschil maakt. Het tempo van deze genres ligt laag genoeg om op een 60Hz-scherm weer te geven zonder zichtbare bewegingsonscherpte of extra invoervertraging. Een hoogwaardig 60Hz IPS-paneel is voor casual gaming een betere keuze dan een goedkoper 144Hz TN-paneel, omdat paneelkwaliteit (kleurnauwkeurigheid, kijkhoeken, contrast) voor deze toepassingen belangrijker is dan verversingssnelheid.

Gebruikers van wie de hardware geen hoge framerates kan leveren

Een 144Hz-monitor komt alleen tot zijn recht als het aangesloten apparaat meer dan 60 beelden per seconde levert. De geïntegreerde GPU van een laptop, of elk apparaat dat in de content die je draait 60 fps of minder produceert, heeft geen baat bij een 144Hz-scherm. De monitor ververst dan gewoon met de snelheid van het apparaat. Als je op een laptop uit het middensegment zonder dedicated GPU gamet, of 60fps-video streamt, geef je met een 144Hz-scherm geld uit aan een functie die je niet kunt activeren. Bekijk de GPU-benchmarkscores van je apparaat voor de games die je speelt voordat je kiest voor de specificatie met hoge verversingssnelheid.

De GPU-check: Voor gamen in 1080p met 144Hz op een draagbare monitor is een NVIDIA RTX 3060 of AMD RX 6600 XT voor veel games op gemiddelde instellingen een werkbaar minimum. Geïntegreerde graphics (Intel Iris Xe, geïntegreerde AMD Radeon) kunnen in moderne games over het algemeen geen 144fps aanhouden. Een 144Hz-monitor kopen voor een laptop zonder discrete GPU past meestal niet bij de specificaties.

De echte afwegingen: wat 144Hz je kost bij een draagbare monitor

Bij een desktopmonitor zijn de nadelen van 144Hz minimaal: gewicht en stroomverbruik doen er niet toe. Bij een draagbaar model spelen ze een grotere rol.

Effect op de accu van je laptop

Een draagbare 144Hz-monitor verbruikt meer stroom dan een vergelijkbaar 60Hz-paneel. Als de monitor via USB-C vanuit je laptop wordt gevoed, komt dit verbruik rechtstreeks uit de accu van je laptop. Voor een draagbare monitor die je tijdens een lange vlucht of een hele dag buiten zonder stroomvoorziening gebruikt, is het extra verbruik een praktisch punt. Veel draagbare 144Hz-monitoren hebben ook een volledige USB-C-verbinding van 65W nodig om op hun nominale verversingssnelheid te werken. Controleer dit vóór aankoop als je de monitor via de USB-C-poort van een laptop wilt gebruiken in plaats van via een netadapter.

Afwegingen in paneelkwaliteit bij dezelfde prijs

Bij een bepaald prijsniveau maken fabrikanten vaak afwegingen tussen verversingssnelheid en paneelkwaliteit. Een draagbare 144Hz-monitor van $180 kan een TN-paneel gebruiken (snel, maar met smalle kijkhoeken en mindere kleurnauwkeurigheid), terwijl een 60Hz-alternatief voor dezelfde prijs een goed gekalibreerd IPS-paneel heeft. Uit de tests van CNN Underscored met draagbare monitoren bleek dat sommige draagbare 144Hz-monitoren in de praktijk tegenvallen ondanks indrukwekkende specificaties, doordat lage helderheid, compatibiliteitsproblemen en smalle kijkhoeken het voordeel van de verversingssnelheid ondermijnen. Raadpleeg altijd onafhankelijke reviews voor helderheid (zoek naar 300 nits of meer), paneeltype en compatibiliteit in de praktijk met jouw specifieke apparaten.

Vereisten voor connectiviteit

Om 1080p-content met 144Hz weer te geven, moet de verbinding tussen je apparaat en de monitor voldoende bandbreedte ondersteunen. HDMI 2.0 en DisplayPort 1.2 of hoger verwerken 1080p met 144Hz zonder problemen. Sommige USB-C-verbindingen, vooral die met alleen USB 3.1 in plaats van DisplayPort Alt Mode, beperken de weergave echter mogelijk tot 60Hz, zelfs als ze op een 144Hz-monitor zijn aangesloten. Controleer of de USB-C-poort van je laptop uitdrukkelijk DisplayPort Alt Mode of Thunderbolt 3/4 ondersteunt als je via USB-C de volledige 144Hz wilt gebruiken.

Kiezen tussen verversingssnelheid en andere specificaties: een kader

Voordat je 144Hz als absolute must kiest, weeg je het af tegen de andere specificaties die voor jouw gebruik misschien belangrijker zijn:

Specificatie Het belangrijkst voor Prioriteit t.o.v. 144Hz
Paneeltype (IPS vs TN vs VA) Kleurnauwkeurigheid, kijkhoeken, alle soorten werk Hoger voor productiviteit en creatief gebruik
Helderheid (nits) Zichtbaarheid bij ramen en in reisomgevingen Hoger voor gebruik onderweg
Resolutie (FHD vs 1440p) Tekstscherpte, schermruimte, ontwerpwerk Hoger voor productiviteit; vergelijkbaar voor gamen
Verversingssnelheid van 144Hz Snel gamen, scherpe beweging, competitief spelen Hoogst voor gamen; laag voor productiviteit
Gewicht en vormfactor Dagelijks meenemen, reizen, werken op krappe plekken Cruciaal voor mensen die veel reizen
Opstelling met één USB-C-kabel Gemak, kabelbeheer, snelle opstelling Hoog voor alle draagbare toepassingen

Voor thuiswerkers en mensen die veel reizen levert een hoogwaardig FHD IPS-paneel met 300+ nits en aansluiting via één USB-C-kabel vaak meer dagelijkse waarde dan een 144Hz-monitor die inlevert op helderheid of paneelkwaliteit om een lagere prijs te halen. Voor gamers en consolegamers onderweg ligt het anders: de verversingssnelheid is dan de belangrijkste specificatie en andere afwegingen zijn van secundair belang.

Mobile Pixels draagbare monitor

Als je een draagbare monitor vooral wilt voor productiviteit en onderweg, maakt Mobile Pixels een assortiment aan draagbare monitoren, zowel voor aan je laptop als zelfstandig, gebouwd rond de specificaties die voor dat gebruik het belangrijkst zijn: FHD IPS-panelen, een opstelling met één USB-C-kabel en een draagbaar formaat dat werkt op plekken waar traditionele tweede monitoren niet passen: klaptafeltjes in het vliegtuig, cafétafels en kantoren van klanten zonder extra bureauruimte. Je ontdekt het volledige assortiment op mobilepixels.us.

De keuzegids: moet je extra betalen voor 144Hz?

Je belangrijkste gebruik 144Hz kopen? Waar je in plaats daarvan op moet letten
Competitief gamen (FPS, racen, vechtspellen) Ja — onmisbaar Let ook op de reactietijd (bij voorkeur 1 ms) en adaptive sync (FreeSync / G-Sync)
Console gamen onderweg (Switch 2, PS5, Xbox) Ja — past bij je hardware Controleer of HDMI 2.0 wordt ondersteund voor 120Hz-uitvoer
Casual gamen (rollenspellen, strategie, simulatie) Optioneel IPS-paneel, helderheid van 300+ nits
Videobewerking en motion graphics Handig, maar niet noodzakelijk Kleurnauwkeurigheid (sRGB-dekking), 1440p-resolutie
Documenten, spreadsheets, e-mail, programmeren Nee — bespaar je geld Schermkwaliteit, helderheid, stabiliteit van de standaard, gemak van USB-C
Videogesprekken, presentaties, referentiemonitoring Nee, een irrelevante specificatie Resolutie, helderheid, compact formaat
Gemengd gebruik (productiviteit + af en toe gamen) Hangt af van het type games IPS 144Hz combineert beide als je budget het toelaat; kies anders voor het belangrijkste gebruik

Veelgestelde vragen

Is een draagbare 144Hz-monitor de moeite waard om te gamen?

Ja, bij snelle of competitieve games. In shooters, racegames en vechtgames beweegt het beeld razendsnel, en daar zorgt 144Hz voor merkbaar soepelere beelden en minder invoervertraging dan 60Hz. Het beeldinterval op 144Hz (6,9 ms) is minder dan de helft van dat op 60Hz (16,7 ms). Dat vermindert bewegingsonscherpte en maakt het volgen van snelle doelen nauwkeuriger. Bij rustige of beurtgebaseerde games is het voordeel minimaal en is de meerprijs misschien niet gerechtvaardigd.

Kan het menselijk oog het verschil tussen 60Hz en 144Hz echt zien?

Ja, de meeste mensen merken het verschil bij content met veel beweging, ook als ze losse beeldjes niet bewust kunnen tellen. Onderzoek van MIT en de University of California bevestigt dat de menselijke visuele verwerking reageert op veranderingen in de tijd ruim boven 60Hz, vooral bij snelle beweging. Het effect is het duidelijkst bij snel scrollen, het snel bewegen van de muisaanwijzer of het bekijken van snelle actie op het scherm. Het wordt meestal omschreven als "soepelheid" in plaats van als een duidelijk visueel verschil.

Heb ik een speciale GPU nodig om 144Hz te draaien op een draagbare monitor?

Voor algemeen gebruik (scrollen, interface, toepassingen zonder games) kan elke moderne computer 144Hz weergeven. De GPU-belasting voor een bureaubladomgeving op 144Hz is minimaal. Voor gamen op 144Hz heb je een GPU nodig die in jouw games 144 beeldjes per seconde kan volhouden. Een NVIDIA RTX 3060 of AMD RX 6600 XT kan in veel games 1080p op 144Hz aan met middelhoge instellingen. De geïntegreerde graphics van de meeste laptops halen geen 144fps in moderne 3D-games. Als je laptop geen aparte GPU heeft, heb je dus niets aan de 144Hz-specificatie bij gamen.

Verbruikt 144Hz de batterij van mijn laptop sneller bij gebruik van een draagbare monitor?

Ja, een beetje. Een 144Hz-scherm ververst vaker dan een 60Hz-scherm, en dat kost meer stroom. Als de draagbare monitor via USB-C stroom van je laptop haalt, gaat die extra belasting ten koste van de batterijduur van je laptop. Het effect verschilt per monitor en laptop, maar verwacht een merkbaar kortere batterijduur dan bij een 60Hz-alternatief. Voor gebruik de hele dag zonder stopcontact is een 60Hz-monitor zuiniger. Sommige draagbare 144Hz-monitoren hebben bovendien een USB-C-verbinding met een minimaal vermogen nodig om op de volledige verversingssnelheid te werken. Controleer deze specificatie dus voordat je koopt.

Is 144Hz nuttig voor videostreaming op een draagbare monitor?

Nee, niet voor standaard streamingcontent. Netflix, YouTube en de meeste streamingplatforms leveren content met 24, 30 of 60 beelden per seconde. Een 144Hz-monitor toont deze streams met dezelfde beeldkwaliteit als een 60Hz-monitor, omdat de content zelf niet sneller dan 60fps wordt vernieuwd. De uitzondering zijn YouTube-video's die in 60fps zijn gemaakt en geüpload (beschikbaar in de kwaliteitsniveaus 1080p60 en 4K60). Die profiteren van een 60Hz-scherm ten opzichte van een 30Hz-scherm, maar niet van 144Hz ten opzichte van 60Hz. Bij streamingvideo zijn paneelkwaliteit, kleurnauwkeurigheid en helderheid veel belangrijker dan de verversingssnelheid.

Waar moet ik op letten bij een draagbare 144Hz-monitor, naast de verversingssnelheid?

Het paneeltype is bij 144Hz van groot belang. IPS-panelen met 144Hz bieden brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave, de betere keuze voor gecombineerd gebruik voor gaming en productiviteit. TN-panelen met 144Hz zijn sneller, maar hebben smallere kijkhoeken en een mindere kleurnauwkeurigheid. De responstijd (zoek naar 1 ms tot 5 ms voor gaming) bepaalt hoe snel pixels van kleur wisselen, wat de bewegingsscherpte beïnvloedt, los van de verversingssnelheid. Ondersteuning voor adaptive sync (AMD FreeSync of NVIDIA G-Sync Compatible) voorkomt screen tearing wanneer de uitvoer van je GPU rond de bovengrens van de verversingssnelheid schommelt. Een helderheid van 300 nits of hoger is belangrijk voor draagbaar gebruik in wisselende omgevingen.

Is 144Hz de meerprijs waard ten opzichte van een goede 60Hz draagbare monitor?

De meerprijs voor 144Hz bij draagbare monitoren ligt meestal tussen $20 en $80 boven een vergelijkbaar 60Hz-alternatief. Voor gamers is die meerprijs makkelijk te rechtvaardigen door de merkbaar betere gamingervaring. Voor productiviteitsgebruikers is de meerprijs niet gerechtvaardigd: het voordeel komt bij statische content simpelweg niet tot zijn recht. Bij hetzelfde budget haalt een gebruiker die op productiviteit let meer waarde uit een helderder, hoogwaardiger 60Hz IPS-paneel dan uit een doffer of minder goed 144Hz-alternatief voor dezelfde prijs.

Maakt 144Hz verschil bij het werken met spreadsheets of code?

Nauwelijks. Het meest merkbare effect bij statische productiviteitstaken is een soepelere cursorbeweging en iets soepeler scrollen. Dat is een kleine, geleidelijke verbetering, maar niet baanbrekend. Bij spreadsheets, documenten en code hebben resolutie en tekstscherpte (bepaald door PPI en paneelkwaliteit) veel meer invloed op comfort en bruikbaarheid dan de verversingssnelheid. Als je moet kiezen tussen een scherper 60Hz-scherm en een minder scherp 144Hz-scherm voor dezelfde prijs, kies dan voor productiviteitsgebruik het scherpere scherm.

Ontdek technologische gadgets

Mobile Pixels
Geminos AanbiedingsprijsVan €699,99 EUR Normale prijs€884,72 EUR Markdown price
Mobile Pixels
TRIO 3 PRO Aanbiedingsprijs€499,99 EUR Normale prijs€530,82 EUR Markdown price
Mobile Pixels
Duex DS-serie AanbiedingsprijsVan €199,99 EUR Normale prijs€230,02 EUR Markdown price

Volgende lezen

Duex Max DS portable monitor
portable monitor for work on the go

Laat een reactie achter

Alle reacties worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd.

Deze site wordt beschermd door hCaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van hCaptcha zijn van toepassing.